Posao

PROCENITELJ ŠTETA NA MOTORNIM
VOZILIMA

Naziv radnog mesta: Procenitelj šteta – pripravnik

Broj izvršilaca: 1

Opšti uslovi:

  • Završen Saobraćajni fakultet, poželjni smerovi: svi vezani za drumski saobraćaj
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova koje će obavljati:

  • Procena štete na motornim vozilima
  • Izrada rezerve štete
  • Izrada mišljenja o obimu i visini štete
  • Izrada izveštaja o proceni štete
  • Komunikacija sa klijentima i oštećenima
  • Rad u Komisijama Društva
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Potrebna znanja i veštine:

  • Poznavanje rada u aplikacijama Audatex/Eurotax
  • Poznavanje softvera Virtual Crash ili sličnih programa
  • Poznavanje motornih vozila i sistema motornih vozila
  • Dobre analitičke, interpersonalne i komunikacijske sposobnosti
  • Sklonost ka timskom radu
  • Želja i sposobnost za učenje, istraživanje i usavršavanje

Nudimo:

  • Odličnu radnu atmosferu
  • Stručno usavršavanje
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Pošaljite vaš CV na e-mail adresu: hr@milenijum-osiguranje.rs
Oglas je otvoren do popune.
Kontaktiraćemo samo kandidate koji ispunjavaju uslove i uđu u uži izbor.
Rok za konkurisanje: 02.10.2017.

TRAŽIMO
SAVETNIKE PRODAJE NEŽIVOTNIH OSIGURANJA

U SUBOTICI, NOVOM SADU, BEOGRADU, KRAGUJEVCU, ČAČKU, NIŠU I SMEDEREVU

Vaše dužnosti biće sledeće:

  • Uspostavljanje poslovnih kontakata sa klijentima,
  • Ostvarivanje zadatog plana prodaje neživotnog osiguranja,
  • Prikupljanje potrebne dokumentacije i zaključivanje ugovora o osiguranju,
  • Praćenje naplate po prodatim polisama,
  • Aktivno sudelovanje u edukacijama,
  • Izveštavanje prema nadređenima.

Vi ste pravi kandidat za nas ako ispunjavate sledeće uslove:

  • Imate SSS i minimalno jednu godinu radnog staža,
  • Uživate u prodaji i poslovnom pregovaranju,
  • Kreativni ste, komunikativni i fleksibilni,
  • Ambiciozni i motivisani da učite i napredujete u karijeri,
  • Aktivno koristite računar (MS Office, Internet).

Nudimo Vam:

  • Radni odnos u uspešnom osiguravajućem društvu,
  • Fiksna primanja i mogućnost dodatne zarade vezane za rezultate rada,
  • Sticanje novih znanja i veština uz kontinuiranu obuku,
  • Napredovanje u karijeri.

Pošaljite vaš CV na e-mail adresu: hr@milenijum-osiguranje.rs . Oglas je otvoren do popune. Kontaktiraćemo samo kandidate koji ispunjavaju uslove i uđu u uži izbor.

TRAŽIMO

Naziv radnog mesta: Specijalista za aplikativni softver i podršku poslovnim procesima
(Programer: PL Sql, SQL, Oracle, Oracle Apex)

Broj kandidata: 1

  • Završen fakultet informatičkog smera (FON,PMF, ETF,RAF) ili neki drugi tehnički fakultet informatičkog smera.
  • Znanje engleskog jezika.
  • Vozačka dozvola B kategorije (nije obavezna).

  • Analiza, projektovanje i programiranje softvera za podršku poslovnim procesima Društva.
  • Implemntacija softvera i obuka korisnika.
  • Korisnička podrška u korišćnju IS.
  • Razvoj sistema izveštavanja.
  • Nadogradnja i održavanje poslovnih aplikacija baziranih na Oracle tehnologijama.
  • Modelovanje baze podataka.
  • Održavanje Oracle baze podataka.
  • Formiranju i prosleđivanju podataka prema NBS i UOS.
  • Ostalim poslovima koji se odnose na projektovanje, razvoj, implementaciju i podršku poslovnim procesima društva.

Potrebna znanja, veštine:

  • Modelovanje baza podataka.
  • Pisanje PL/SQL procedura i upita.
  • Dobre analitičke, interpersonalne i komunikacijske sposobnosti.
  • Sklonost timskom radu.
  • Želja i sposobnost za učenje i istraživanje.

Ukoliko pored navedenog posedujete:

  • Poznavanje web tehnologija.
  • Poznavanje Oracle Forms & Reports, Oracle APEX.

Nudimo:

  • Odličnu radnu atmosferu.
  • Stručno usavršavanje.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja.

Pošaljite vaš CV na e-mail adresu: ict@milenijum-osiguranje.rs . Kontaktiraćemo samo kandidate koji ispunjavaju uslove i uđu u uži izbor.

TRAŽIMO
MENADŽERA SAVETNIKA ZA OSIGURANJE

U NOVOM SADU i BEOGRADU

  • Odgovoran je za plan i realizaciju plana grupe savetnika za osiguranje;
  • Planira i prati ostvarenje planova grupe savetnika za osiguranje;
  • Razvija internu prodajnu mrežu;
  • Odgovoran je za praćenje i kontrolu naplate potraživanja;
  • Briga o prodajnom portfelju grupe;
  • Regrutacija i selekcija novih savetnika za osiguranja;
  • Obuka, mentorisanje, i pružanje pomoći korisnicima pri korišćenju aplikativnog softvera;
  • Kompletiranje i kontrola potrebne dokumentacije za angažovanje novih zaposlenih u grupi;
  • Odlazak na prodajne sastanke sa savetnicima;
  • Planiranje i organizacija poslovnih aktivnosti kroz dnevnu/nedeljnu/mesečnu agendu, kako ličnu tako i agendu grupe;
  • Edukacija u saradnji sa Sektorom za prodaju osiguranja, odnosno u saradnji sa ostalim rukovodiocima iz prodaje;
  • Priprema i praćenje prodajnih aktivnosti i motivacija grupe;
  • Kontrola prikupljanja novih kontakata savetnika osiguranja;
  • Priprema i raspodela baza kontakata;
  • Izrada i analiza izveštaja iz svog delokruga;
  • Vođenje evidencije rada;
  • Planiranje dežurstava savetnika za osiguranje;
  • Kontakti s osiguranicima;
  • Ugovaranje osiguranja, kontrola i nadzor članova grupe u procesu rukovanja dokumenatima stroge evidencije;
  • Obilazak izdvojenih ekspozitura i savetnika osiguranja;
  • Prati konkurenciju u prodajnim aktivnostima i predlaže mere za održavanje konkurentnosti proizvoda;
  • I ostale aktivnosti po nalogu neposrednog rukovodioca.

  • Imate VŠS/ SSS i minimalno jednu godinu radnog staža u struci
  • Kreativni ste, komunikativni i fleksibilni
  • Ambiciozni i motivisani da učite i napredujete u karijeri
  • Aktivno koristite računar (MS Office, Internet)

Nudimo Vam:

  • Fiksna primanja i mogućnost dodatne zarade vezane za rezultate rada vase grupe,

TRAŽIMO